0 eset ostukorvis
  • Ostukorvis ei ole tooteid

Külmkuivatatud Passioni vilja pulber 100g

13.80  / tk
138.00  /kg

See külmkuivatatud Passioni vilja pulber maitseb ja lõhnab imeliselt. See on suurepärane viis kuidas oma retseptidele lisada toitaineid ja samas ka eksootilist maitset. Lisa seda smuutidesse, jogurtile, magustoitudesse või isegi salatisse. Kuna see on üsna hapuka maitsega siis alusta ühe teelusikaga. Alati saab juurde lisada!

See pulber on toorvegan ja sellele pole ühtegi lisaainet lisatud. Lihtsalt puhas kuivatatud puuvilja pulber.

Siit saad lugeda mille poolest on Passioni vili kasulik:
Passion on imeline ja maitsev vili, millel on suurepärane toiteväärtus. See sisaldab rohkelt A vitamiini, mis on hea nahake, silmanägemisele ja immuunsüsteemile.

Passion sisaldab rohkelt anrioksüdante, mis aitavad eemaldada kahjulikke vabadid radikaale kehast. Antioksüdandid täidavad tähtsalt rolli hoides keha tervena. Nad aitavad parandada verevarustust, eriti ajule ja närvisüsteemile. Lisaks aitavad nad põletike korral.

Passioni viljaliha sisaldab rohkelt kiudaineid, mis hoiavad seedimise korras ja hoiavad ära kõhukinnisust. Lisaks on kiudainete rikas toit kasulik ka kolesterooli vähendamiseks ja hoiab südame tervena.

See imeline vili sisaldab suures koguses C vitamiini, mis tugevdab sinu immuunsüsteemi ja aitab kehal omastada rohkem rauda taimsest toidust. C vitamiin aitab keha hoida ka viirustesse nakatumise eest.
Passion viljad on täis südame tervisele kasulikku kaaliumi. Samuti võib Passioni söömine aidata vererõhku normaliseerida.