0 eset ostukorvis
  • Ostukorvis ei ole tooteid

Pood

Külmkuivatatud Punase Draakonivilja Pulber 100g

13.00  / tk
130.00  /kg

Mis asi on külmkuivatamine? Külmkuivatamine toimub nii, et toiduaine külmutatakse hästi kiirelt madalal temperatuuril. Seejärel eemaldatakse sellest aeglaselt vaakumis külmumisel tekkinud jääkristallid. Niimoodi kuivatades jääb toiteväärtusest alles kuni 98% ning toiduaine maitseb ja lōhnab samamoodi kui värskelt. Külmkuivatatud toiduainel säilivad kōik peamised omadused nagu värvus, kuju, suurus, maitse, tekstuur ja samuti toiteained. Sōltuvalt pakendamise liigist on külmkuivatatud toidu säilivusaeg kuni 25 aastat. Tooted ei vaja säilimiseks mitte mingisuguseid lisaaineid ja seetōttu on tulemus palju tervislikum kui teiste kuivatusmeetodite puhul. Olgu siia vōrdluseks ära toodud, et dehüdreerimisel säilib umbes 50-60% toiteväärtusest. Külmkuivatatud toitu loetakse toortoiduks, sest see protsess toimub alla 40C kraadi. Et paremini mōista toote hinda siis mainime ära, et 1kg külmkuivatatud draakonivilja valmistamiseks kulub umbes 15kg värsket draakonivilja.

Punast Draakonivilja peetakse superviljaks tema kõrge antioksüdantide sisalduse poolest. Väga palju kiidab punast draakonivilja Anthony Williams ehk „Meditsiini Meedium“.
Lisaks sellele, et punases draakoniviljas on palju antioksüdante, on selles ka rohkesti nahka toetavat C-vitamiini. Lisaks B1, B2 ja B3 vitamiine, mis aitavad toitaineid energiaks muuta.
Kuna punases draakoniviljas on palju kiudaineid, kuid vähe suhkrut, on see puuvili seedimisele väga toetav. Samuti kirjutab Anthony, et punane draakonivili omab põletikuvastased võimeid, mis aitavad artriidi korral ja immuunsussüsteemi tugevdamisel.

Kuidas aitab punane draakonivili(pink pitaya) maksa?
Anthony sõnul aitab punane külmkuivatatud draakonivili oma antioksüdantide rohkusega maksa rakke uuendada. Anthony kirjutab, et antioksüdantide rikkaid toite tarbides toimuvad sinu maksas teatud reaktsioonid. Tänu sellele saab terveneda armkude ja muud kahjustatud koed. Selline kudede uuenemine ja pehmendamine läbi antiüksüdantide võimaldab uutel rakkudel kasvada. See omakorda tähendab paremat tervist tervele organismile.

Kuigi punases draakoniviljas pole kõigi teiste ümbritsevate puuviljadega võrreldes kõige rohkem antioksüdante on Anthony veendunud, et punane draakonivili on teie maksa jaoks parim supertoit. See on igavese nooruse allikas maksa jaoks, mis aeglustab ja peatab maksa vananemise.

Kuidas punast draakonivilja pulbrit kasutada?
Seda võib lisada smuutidesse, jäätisesse, magustoitudesse või raputada jahtunud pudrule, Kasuta oma fantaasiat. Kuna pulbri värv on imeilus saab seda kasutada ka toitude kaunistamiseks!