0 eset ostukorvis
  • No products in the cart.

Külmkuivatatud vaarikapulber 60g

12.90  / tk
215.00  /kg

Vaarikas on kōrge antioksüdantide sisaldusega vili, mis rikastab sinu toidulauda. Ta on rikas vitamiinide C, A, E, K ja B-kompleksi ning mineraalide, näiteks raua, kaltsiumi ja magneesiumi poolest. Temas on palju ellagiinhapet, mis aitab ära hoida vähki, samuti healoomulisi ja pahaloomulisi kasvajaid.

Vaarikatel on võimsad põletiku-, vähivastased ja vananemisvastased omadused, tehes nad eriti kasulikuks selliste autoimmuunsete häirete korral nagu artriit, ateroskleroos, südamehaigused, sklerodermia, krooniline väsimussündroom, fibromüalgia, maohaigused, luupus ja käärsoole-, rinna-, eesnäärme- ja kopsuvähk. Vaarikad sisaldavad ka vaarikaketooniks nimetatavat ühendit, mis on tõestatud kui rasvarakkude metabolismi kiirendaja, mis on eriti kasulik neile, kes soovivad kaalust alla võtta.

Lisaks on tõestatud, et vaarikaketoonid parandavad ka insuliini tasakaalu ja veresuhkru taset, muutes selle vilja suurepäraseks toiduks neile, kellel on II tüüpi diabeet. Vaarikatel on võime puhastada kehast lima ja toksiine ning aidata tasakaalustada endokriinsüsteemi, reproduktiivset süsteemi ja neuroloogilist süsteemi.