0 eset ostukorvis
  • No products in the cart.

Mahe külmkuivatatud mustika pulber 100g

11.50  / tk
115.00  /kg

Seda külmkuivatatud metsmustika pulbrit võib lisada smuutisse, jahtunud pudrule, magustoitudele jne. Kasuta oma fantaasiat ja rikasta oma toidulauda vitamiinidest pakatava marjapulbriga.

Loe, mida kirjutab metsmustikatest oma blogis Meditsiinimeedium –

Metsmustikad peidavad endas taevalikku iidset ja püha ellujäämisinfot, mis ulatub kümnete tuhandete aastate taha. Nad on kohanenud iga aastatuhande kliimamuutustega. Nende loomupärane intelligentsus on takistanud monokultuuri aktsepteerimist; selle asemel on neist arenenenud enam kui 100 liiki, mis näevad välja sarnased, kuid millel on erinevad geneetilised omadused, nii et neid taimi ei saa kunagi hävitada, olenemata sellest, mida toob tulevik. Kui teised toidutaimed saavad pärast tulekahju edasi kasvada vaid siis, kui nende seemned ellu jäävad ja need ümber istutatakse, siis metsmustika taim võib maani maha põleda, aga ta tuleb ikka tagasi ja tugevamana kui varem. Ühelgi teisel planeedil oleval toidul pole võimet sellistes rasketes tingimustes areneda.

Toitumisspetsialistid tunnevad metsmustikaid nende kõrge antioksüdantide sisalduse poolest. See, aga pole mitte ainult kõrge vaid neil on lausa kõige suurem antioksüdantide osakaal plandeelil olevatest toiduainetest. Lisaks on neil veel hulk omadusi, mida ei ole veel avastatud. Esiteks sisaldavad metsmustikad kümneid antioksüdantide sorte, koos polüfenoolide, antotsüaniinide, antotsüanidiinide, dimetüülresveratrooli ja seni tundmatute kofaktorite adaptogeensete aminohapetega, millest teadus veel ei tea. Neid marju süües loeb nende kaasasündinud intelligentsus teie keha, otsib võimalikke puudujääke, jälgib teie stressi ja toksilisuse taset ning selgitab välja parima viisi, kuidas teid aidata – metsmustikad on ainus toit, mis seda teeb.

Metsmustikas on üks kõige tõhusamaid raskemetalle väljutavaid toite, ning lisaks on ta ka tõhus prebiootikum ning suurepärane ajutegevusele ja maksale. Ühes metsmustikataimes on rohkem infot kui kogu Internetis. Metsmustikad on mõeldud ka kõigile, kes vajavad füüsilist hoogu või pingutavad sportlikult